UAB „Elektrinio transporto sistemos“ įgyvendina iš Europos regioninės plėtros fondo finansuojamą projektą

UAB „Elektrinio transporto sistemos“ įgyvendina iš Europos regioninės plėtros fondo, 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos finansuojamą projektą Nr. J05-LVPA-K-03-0058 „Elektrinio miesto transporto kūrimo laboratorijos įrengimas, modulinio elektrinio miesto autobuso prototipo sukūrimas ir bandomosios partijos gamyba“.

Projekto tikslas – įrengti elektrinio miesto transporto laboratoriją, sukurti modulinio elektrinio miesto autobuso prototipą ir pagaminti modulinio elektrinio miesto autobuso bandomosios partijos gaminį.

Įmonė yra subūrusi profesionalių darbuotojų, pasižyminčių aukšta kompetencija industrinio dizaino, gamybos ir mechanikos inžinerijos, informatikos inžinerijos srityse, komandą.

Projektui pasibaigus tęstinumas bus užtikrintas toliau investuojant į naujų sprendimų kūrimą, taip užtikrinant nuolatinį laboratorijos darbą ir naujų sprendimų pardavimo skatinimą tiek Lietuvos, tiek Europos rinkose, tokiu būdu didinant įmonės produktyvumą ir konkurencingumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.